Plandeki foliowe

Plandeki foliowe, jako doskonała alternatywa dla rolet transparentnych

Jakie są wady i zalety plandeki foliowej?

Plandeki foliowe stosuje się do osłonięcia zarówno mniejszych jak i większych powierzchni, szczególnie w asymetrycznych kształtach. Montuje się je za pomocą oczek, guzików lub zapięć zatrzaskowych, oczek z pokrętłami lub z gumowymi rzemykami napinającymi. Jest to tańsza metoda osłony przed deszczem i wiatrem. W momencie, gdy chcemy zwinąć osłonę, musimy odczepić wszystkie guziki, a następnie zwinąć plandekę ręcznie i przypiąć na górze za pomocą pasków. W momencie montażu ściany foliowej na dużej wysokości, zwijanie plandeki może być utrudnione.

 

Jakie są typy plandek chroniących przed niepogodą?

Nasza firma oferuje następujące typy plandek chroniących przed niepogodą:

Plandeki z poszyciem markizowym i oknem foliowym

Plandeki z poszyciem markizowym

Plandeki z samej folii

Dodatkowo każdy system plandek może być wyposażony w następujące elementy:

- z oczkami na górze, po bokach i na dole,

- z oczkami owalnymi i pokrętłami mocującymi,

- z 4 profilami aluminiowymi,

- z 1 profilem aluminiowym, 2 oczkami lub pokrętłami,

- z 1 profilem aluminiowym, 2 paskami i 2 pokrętłami,

- z 1 profilem aluminiowym, 2 paskami i 2 zamkami,

Wygląd naszych systemów wraz z wyposażeniem znajdziecie Państwo w załączniku „Pliki do pobrania” Plandeki foliowe Typ 1.0

 

Czy osłony w postaci plandek foliowych można stosować do okien o nietypowych kształtach?

Tak, w naszej ofercie znajdziecie Państwo praktyczne rozwiązania do okien nietypowych o asymetrycznych kształtach, między innymi: trójkątnych, trapezowych lub okrągłych. Ze względu na nietypowe sytuacje montażowe, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.

 

Gdzie można zamontować plandeki z folii?

Plandeki z folii znakomicie spełniają swoje funkcje w altankach, lokalach gastronomicznych, pergolach i wiatach. W pełni przezroczysta odporna na czynniki atmosferyczna folia, chroni przed wiatrem i deszczem, nie zaciemniając pomieszczenia, dzięki czemu można cieszyć się znakomitym widokiem otoczenia. Bez problemu można je montować od wewnętrznej i zewnętrznej strony tarasu.

 

Jaka jest cena plandeki foliowej?

Cena plandeki foliowej zależy od wymiarów okna oraz jego kształtów. W przypadku nietypowych form należy wysłać na nasz adres e-mail szkic z wszystkimi wymiarami, w celu uzyskania profesjonalnej wyceny.

 

Czy plandeki z przezroczystej folii wykonywane są na wymiar?

Nasze plandeki z przezroczystej folii wykonywane są na wymiar, dzięki czemu uzyskujecie Państwo pewność, że Wasza osłona idealnie będzie pasowała do powierzchni, którą chcecie przesłonić. Wykonanie ochrony foliowej na indywidualne zamówienie to gwarancja szczelności oraz stabilności osłony.