Okna foliowe

OKNA FOLIOWE

Czy podczas zwijania – rolowania rolet z oknami foliowymi może dojść do uszkodzenia folii?

Nasze rolety z oknami foliowymi są przystosowane do zwijania. W razie potrzeby można swobodnie zwinąć osłonę, zapewniając swobodny przepływ oraz cyrkulację powietrza na tarasie. Dolna listwa obciążająca cały czas napręża folię, zapobiegając marszczeniu się jej podczas nawijania na rurę nawojową.

 

Czy folia w oknach foliowych nie jest zbyt cienka i szybko się nie porwie podczas opadów deszczu i silnego wiatru?

W naszych oknach foliowych zastosowana jest bardzo wytrzymała folia PVC o grubości 0,65mm odporna na promienie UV, jak również na wysoką i niską temperaturę w zakresie od -10° do + 66° stopni. Doskonale sprawdza się w połączeniu z tkaniną markizową. Wraz ze stabilną konstrukcją wykonaną z elementów najwyższej, jakości stanowi długoletnią osłonę przed wiatrem, deszczem i zimnem.

 

Czy do tarasu lub altanki ze znacznym spadem można zamontować rolety z oknem foliowym?

Montaż rolety z oknem foliowym wykonuje się wyłącznie w płaszczyźnie poziomej, tylko w takim przypadku uzyskujecie Państwo gwarancję prawidłowego funkcjonowania naszych osłon. W przypadku konieczności osłonięcia otworu o nietypowym kształcie (np. trapezu), proponujemy alternatywne rozwiązanie w postaci plandeki foliowej zwijanej ręcznie i przypinanej za pomocą pasków.

 

Czy rolety foliowe z oknem są szczelne i nieprzemakalne?

Jeśli szukacie Państwo szczelnej osłony przezroczystej, to musicie Państwo zapoznać się z naszą innowacyjną roletą foliową w systemie ZIP. Opatentowana technologia mocowania poszycia do prowadnic za pomocą zamka błyskawicznego gwarantuje bardzo dobrą szczelność i stabilność systemu. Zastosowanie takiego rozwiązania w transparentnej osłonie stanowi świetne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, dobrze znosi duże obciążenie wiatrowe. W przypadku zastosowania rolety z poszyciem markizowym i oknem foliowym należy zastosować tkaninę wodoodporną.

 

 

Czy ciężko rozwijają się i zwijają okna foliowe?

Przed zakupem osłony na taras lub do altanki należy zadać sobie pytanie „czy delikatna roletka sterowana łańcuszkiem lub sznurkiem spełni moje oczekiwania odnośnie ochrony przed porywistym wiatrem lub gwałtownym deszczem?” Okna foliowe firmy Rolety.com charakteryzują się dużą stabilnością, dzięki czemu spełnią Państwa wszystkie oczekiwania, co do ochrony przed niepogodą. Sterowanie ręczne za pomocą korby pozwala w prosty i łatwy sposób zwinąć i rozwinąć roletę, bez konieczności używania siły. Dla osób ceniących sobie wygodę proponujemy zastosowanie sterowania elektrycznego na przycisk lub radiowego za pomocą pilota.

 

 

Czy przezroczyste okna foliowe można zamontować na stałe?

Firma Rolety. com, jako producent osłon na niepogodę, posiada wiele wariantów ochrony przed wiatrem i deszczem, również, jako przezroczyste okna foliowe montowane na stałe. Do zapoznania się z naszymi wszystkimi systemami przezroczystych osłon na niepogodę, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony http://rolety.com/produkty/rolety-foliowe-chroniace-przed-niepogoda/