Foliowe rolety

Roleta z foli

Roleta z samej tkaniny

Roleta z samej tkaniny

Foliowe Rolety

Czym osłonić się przede wiatrem i deszczem na Tarasie?

Dawniej jedynym rozwiązaniem było zastosowanie drewnianych płotów żaluzjowych lub stawiano szklane ogrody zimowe. Jednak wszystkie powyższe sposoby miały w sobie wady w postaci braku dostępu widoku otoczenia lub braku cyrkulacji powietrza. Nasze foliowe osłony można w dowolnym momencie zwijać i rozwijać, dzięki czemu można je wykorzystywać momencie, w którym mają spełniać swoją funkcję. Wykonane z najwyżej, jakości foli PVC o grubości 0,65mm gwarantują wieloletnie funkcjonowanie.

 

Czy podczas burzy folia w roletach się nie porwie?

Nasze rolety chronią nas przed umiarkowanym wiatrem i deszczem. W przypadku gwałtownych burz należy zwinąć roletę.

 

Czy podczas silnego wiatru folia nie będzie wyskakiwała z prowadnic?

Dla lepszej stabilizacji nasze zwijane osłony foliowe wyposażone są w ( 1 lub 2) poprzeczne belki wzmacniacie, które mają za zadnie utrzymać poszycie w prowadnicach. Profil stabilizujący jest tak uformowany, że podczas zwijania rolety nawija się na rurę nawojową. Kolejnym zabezpieczeniem jest zastosowanie ( w przypadku, gdy roleta wyposażona w prowadnicę) blokady przeciwwiatrowej wysuwanej z dolnej listwy obciążającej lub w przypadku braku prowadnic haków podłogowych. W naszej ofercie znajdzie Państwo również roletę w systemie ZIP z zamkiem błyskawicznym. Jest to nowatorski sposób mocowania foli do prowadnicy za pomocą zamka błyskawicznego, gwarantujący doskonałą szczelność i stabilność rolety.  Opatentowany system wykorzystywany w różnych roletach zewnętrznych na całym świecie posiada dużą wytrzymałość na obciążenia wiatrowe ( do 120km/h – II klasa wiatrowa).

Wszystkie nasze rolety łącznie z wyposażeniem możecie Państwo zobaczyć na naszych filmikach na YouTube w załączniku „Video”.

 

Czym różni się roleta foliowa od rolety w postaci okna foliowego?

Roleta wykonana w całości z foli ma swoje ograniczenia ( poszycie przezroczyste PVC nie jest materiałem kurczliwym). W systemie 3.0 Standard bez żadnych wzmocnień możemy wykonać taką osłonę do 300 cm szer. x 300 cm wys. Stosując dodatkowe zabezpieczenia w postaci 2 profili stabilizujących potrafimy wyprodukować roletę do 450 cm szer. x 300 cm wys. W przypadku zastosowanie osłony w postaci tkaniny markizowej z oknem foliowym oferujemy Państwu nasz produkt do 500 cm szer. x 300 cm wys.